Bosforce Slogan

Emlak

BEYLERBEYİ'NDE KİRALIK YALI DAİRESİ

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-Beylerbeyi

15
Beylerbeyi'nde 180 m2 brüt kullanım alanlı 3+1 mükkemmel boğaz manzaralı , eski kiracı çıktıktan sonra A'dan Z'ye yenilenmiş bakımlı kiralık yalı dairesi... 3 aylık kira karşılığı depozit alınacaktır. Kira ücretleri 6 'şar aylık peşinlerle ödenecektir. www.bosforce.com.tr/bf/1802 yalı dairesi ile birlikte kiraya verilebilir.
35.000 TL Aylık

BEYLEREBEYİ'NDE 3+1 KİRALIK YALI DAİRESİ

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-Beylerbeyi

13
Beylerbeyi'nde 165 m2 brüt kullanım alanlı , mükemmel boğaz manzaralı ,eski kiracı çıktıktan sonra A'dan Z'ye yenilenmiş bakımlı kiralık yalı dairesi... 3 aylık kira karşılığı depozit alınacaktır. Kira ücretleri 6 'şar aylık peşinlerle ödenecektir. www.bosforce.com.tr/bf/1801 yalı dairesi ile birlikte kiraya verilebilir.
30.000 TL Aylık

Boğazda Yalı Dairesi veya Deniz Manzaralı Kiralık Arıyoruz

Türkiye-Istanbul--

1
Boğazda Yalı Dairesi Arıyoruz. Ülkemizin tanınmış gıda firmalarından birinin üst düzey bir görevlisine yalı dairesi veya apartman dairesi niteliğinde; Kuzguncuk - Kandilli arasında , - Bakımlı , - İyi deniz manzarası olan , - Otopark problemi olmayan , - Üst katta ise asansörü olan , 3.000 USD - 4.500 USD arası Kiralık bir daire arıyoruz...
3.000 $
konut alıcı
39 Sonuç listeleniyor.Sayfadaki ilan sayısı

Bosforce, size boğazda emlak, boğazda satılık lüks emlak, satılık villa, satılık yalı ve satılık lüks daire seçeneklerini sunmaktadır. Anadoluhisarı, Beylerbeyi, Çengelköy, Kanlıca ve Vaniköy gibi nezih semtlerde boğazda kiralık villalar, boğaz manzaralı satılık yalılar ve boğazda lüks daireler için lütfen "Emlak Arama" sayfamızdaki size uygun ilanları inceleyiniz. "Boğaziçi’nde Emlak Denince" Ulvi Özcan ve Uğur Özcan akla gelir.