Bosforce Slogan

Emlak

Kiralık Konut Apartman DairesiBF- 1659

ANTTERAS'TA İYİ KONUMLU ÇATI DUBLEKSİ

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-Beylerbeyi

Fiyat: 12.500 TL
Portföy Açıklaması

Beylebeyi kiralık

Beylerbeyi Küplüce bölgesinde Ant Yapı tarafından inşa edilen projede C tipi 280 m2 aydınlık ve ferah kullanım alanına sahip 4+1 oda sayısı ve terastan oluşan dairemizde her odanın kendisine ait banyosu bulunmaktadır. Dairemizin odalarını en iyi şekilde kullanabilmek için özel olarak yapılan gömme dolaplar bulunmaktadır, ısınma sistemi doğalgaz kombi ile sağlanıp yerden ısıtmalıdır. Her dairenin 3 araçlık Kapalı Otopark hakkına sahip olduğu sitede otoparklardan daireye asansör ile çıkılabilmektedir.

Sitemiz 24 saat kameralar ile takip edilen Özel Güvenlik Sistemi, Açık Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Fitness Center, Sauna, Buhar Odası, Türk Hamamı, Kafeterya, Çocuk Oyun Alanları gibi özelliklere sahiptir…

Diğer Kiralık Dubleks Daire emlak ilanlarımız için “Emlak ve Müşteri Arama” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Portföy Detayları
Yapı Durumu
Arsa Alanı
0 m²
Brüt Kullanım Alanı
280
Net Kullanım Alanı
Yapının Tipi
Portföy Tipi
Kiralık Konut
Yapının Tipi
Apartman Dairesi
Arsa Alanı
0 m²
Brüt Kullanım Alanı
280
Fiyat
12.500 TL
Oda Salon
4+1
Kat Sayısı
3
Banyo
5
Add On Video
İletişim
Yapı Durumu
Arsa Alanı
0 m²
Brüt Kullanım Alanı
280
Net Kullanım Alanı
Yapının Tipi
Broker
Güray Uray
Ofis Telefon
444 YALI (444 9254)
Cep Tel
+905419563000

Bosforce, size boğazda emlak, boğazda satılık lüks emlak, satılık villa, satılık yalı ve satılık lüks daire seçeneklerini sunmaktadır. Anadoluhisarı, Beylerbeyi, Çengelköy, Kanlıca ve Vaniköy gibi nezih semtlerde boğazda kiralık villalar, boğaz manzaralı satılık yalılar ve boğazda lüks daireler için lütfen "Emlak Arama" sayfamızdaki size uygun ilanları inceleyiniz. "Boğaziçi’nde Emlak Denince" Ulvi Özcan ve Uğur Özcan akla gelir.