Bosforce Slogan

Emlak

BEYLERBEYİ'NDE SATILIK YALI

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-Beylerbeyi

1
Beylerbeyi'nde satılık yalı. (Vitrinde bulunan resim temsili manzaradır. Müşterimiz potansiyel alıcının kimliğini bilmeden yalının ve manzaranın fotoğrafının paylaşılmasını istemediği için bu yöntem tercih edilmiştir.) Diğer Beylerbeyi satılık yalı emlak ilanlarımız için "Emlak ve Müşteri Arama" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
45.000.000 $

ÇENGELKÖY'DE SATILIK YALI

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-Çengelköy

1
Vitrinde bulunan fotoğraf, Çengelköy'de satılık yalının temsili manzara fotoğrafıdır. (Müşterimiz potansiyel alıcının kimliğini bilmeden yalının ve manzaranın fotoğrafının paylaşılmasını istemediği için bu yöntem tercih edilmiştir.) Çengelköy'de diğer satılık yalı emlak ilanlarımız için "Emlak ve Müşteri Arama" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
35.000.000 $

ANADOLUHİSARI'NDA SATILIK YALI

Türkiye-Istanbul-Beykoz-Anadoluhisarı

1
Anadoluhisarı'nda satılık yalı. (Vitrinde bulunan resim temsili manzaradır. Müşterimiz potansiyel alıcının kimliğini bilmeden yalının ve manzaranın fotoğrafının paylaşılmasını istemediği için bu yöntem tercih edilmiştir.) Diğer Anadoluhisarı satılık yalı ve kiralık yalı emlak ilanlarımız için "Emlak ve Müşteri Arama" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
35.000.000 $

ANADOLUHİSARI'NDA SATILIK YALI

Türkiye-İstanbul-Beykoz-Anadoluhisarı

1
Anadoluhisarı'nda Satılık Yalı Vitrinde bulunan fotoğraf, satılık yalının temsili manzarasıdır. Müşterimiz potansiyel alıcının kimliğini bilmeden yalının ve manzaranın fotoğrafının paylaşılmasını istemediği için bu yöntem tercih edilmiştir.
30.000.000 $

KANLICA'DA SATILIK YALI

Türkiye-Istanbul-Beykoz-Kanlıca

1
Kanlıca'da satılık yalı. Vitrinde bulunan resim temsili manzaradır (Müşterimiz potansiyel alıcının kimliğini bilmeden yalının ve manzaranın fotoğrafının paylaşılmasını istemediği için bu yöntem tercih edilmiştir.) Diğer Kanlıca satılık yalı ve kiralık yalı emlak ilanlarımız için “Emlak ve Müşteri Arama” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
25.000.000 $

ÇENGELKÖY' DE BOĞAZ MANZARALI 2 ADET MÜSTAKİL EV

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-

19
ÇENGELKÖY MERKEZDE YEŞİLLİKLERLE ÇEVRİLİ BÖLGEDE 11100 M2 ARSA İÇERİSİNDE 2 ADET MÜSTAKİL EV. SAHİL YOLUNDAN GİRİŞİ OLAN GAYRİMENKULDEKİ EVLERDEN BİRİNCİSİ 450 M2 KULLANIM ALANLI OLUP, BAHÇEDEN İTİBAREN MÜKEMMEL BOĞAZ MANZARASINA SAHİP, 2.GRUP TARİHİ ESER BİNADIR. BİNA BETONARME OLARAK RESTORE EDİLMİŞ OLUP, DIŞ CEPHESİ AHŞAP GİYDİRMEDİR. 2.
22.000.000 $

SATILIK YALI ARIYORUZ

Türkiye-Istanbul--

1
Satılık Yalı Arıyoruz. Almanya'da yaşayan sanayici bir müşterimiz için ; * Beylerbeyi / Kuleli arasında, * Oturulabilir halde, SATILIK YALI ARIYORUZ... Tercihimiz yukarıda belli edilmekle birlikte, alternatifler değerlendirilecektir.
20.000.000 $

BOĞAZDA SATILIK YALI ARIYORUZ!!!

Türkiye-Istanbul--

1
Boğazda Satılık Yalı Arıyoruz... Kuzguncuk - Kandilli arası, Bakımlı veya bakımsız, Rıhtımına tekne yanaşabilir, geniş rıhtımlı 20.000.000 USD- 25.000.000 USD aralığında, 500 - 800 m2 kullanım alanlı Satılık yalı arıyoruz.
20.000.000 $

BEYLERBEYİ'NDE SATILIK YALI

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-Beylerbeyi

1
Beylerbeyi Satılık Yalı Vitrinde bulunan resim temsili manzaradır. Müşterimiz potansiyel alıcının kimliğini bilmeden yalının ve manzaranın fotoğrafının paylaşılmasını istemediği için bu yöntem tercih edilmiştir.) Beylerbeyin'de diğer satılık yalı emlak ilanlarımız için "Emlak ve Müşteri Arama" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
18.000.000 $

KANLICA'DA SATILIK YALI

Türkiye-Istanbul-Beykoz-Kanlıca

1
Kanlıca'da Satılık Yalı Vitrinde bulunan resim Kanlıca'daki satılık yalının temsili manzarasıdır. Müşterimiz potansiyel alıcının kimliğini bilmeden yalının ve manzaranın fotoğrafının paylaşılmasını istemediği için bu yöntem tercih edilmiştir. Kanlıca'da diğer satılık yalı emlak ilanlarımız için "Emlak ve Müşteri Arama" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
17.500.000 $

ÇENGELKÖY'DE SATILIK YALI

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-Çengelköy

1
Çengelköy'de Satılık Yalı Çengelköyde merkezi konumda, 450 m2 bahçe içinde, 650 m2 kullanım alanlı, tekne yanaşmaya müsait rıhtımı olan, geniş açılı manzarası olan satılık yalı. Diğer Satılık Yalı emlak ilanlarımız için “Emlak ve Müşteri Arama” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
15.000.000 $

BEYLERBEYİ'NDE BOĞAZ MANZARALI KOMPLE BİNA

Türkiye-Istanbul-Üsküdar-Beylerbeyi

4
Boğazda Müstakil Ev Beylerbeyinin en sessiz ve huzurlu bölgesinde, 4200 m2 bahçe içerisinde 4 katlı, toplam 1220 m2 kullanım alanlı, bahçeden itibaren boğaz manzaralı, eşine zor rastlanır nitelikte komple satılık bina. Binanın taban oturumu 330 m2 olup, 6 normal daire ve,2 çatı arası daireden oluşmaktadır.
10.000.000 €
konut alıcı
57 Sonuç listeleniyor.Sayfadaki ilan sayısı

Bosforce, size boğazda emlak, boğazda satılık lüks emlak, satılık villa, satılık yalı ve satılık lüks daire seçeneklerini sunmaktadır. Anadoluhisarı, Beylerbeyi, Çengelköy, Kanlıca ve Vaniköy gibi nezih semtlerde boğazda kiralık villalar, boğaz manzaralı satılık yalılar ve boğazda lüks daireler için lütfen "Emlak Arama" sayfamızdaki size uygun ilanları inceleyiniz. "Boğaziçi’nde Emlak Denince" Ulvi Özcan ve Uğur Özcan akla gelir.