Bosforce Slogan

Ulvi Özcan – Yönetici Ortak

Ulvi Özcan, 1967 İstanbul doğumludur. 1984 yılında Çetinkaya Hukuk Bürosu’nda çalışma hayatına başlayan Ulvi Özcan 1990 yılına kadar bu firmada çalışmıştır. 1992 – 1995 yılları arasında Sultanhamam’da Orhan Giyim’de çalışan Özcan, 1995’de Sempa Emlak Ltd.Şti.’nin kurucu ortaklarından olmuş, 1997 – 2012 yılları arasında da Turyap Çengelköy Temsilcisi olarak mesleki ve ticari faaliyetlerini sürdürmüştür.

Ulvi Özcan, 1999 – 2009 yılları arasında İstanbul Ticaret Odası 16. Dönem Emlak Müşavirliği Meslek Komitesi Üyesi/Başkan Vekili, 17. Dönem Meclis Üyeliği görevlerini de bulunan Ulvi Özcan ; farklı tarihlerde ileri Pazarlama ve Satış Teknikleri, Müzakere Teknikleri, Lüx Marka Nasıl Yönetilir/ Lux Ürün/Hizmet Nasıl Satılır, Eski Eserlerin Restorasyonunda Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Yolları, 19. ve 20. Yüzyılda Boğaziçi Yalıları gibi sertifika programları, seminer ve panellere katıldı. Halen hurriyetemlak.com’da sektörle ilgili köşe yazıları yazmaktadır.

 


Bosforce, size boğazda emlak, boğazda satılık lüks emlak, satılık villa, satılık yalı ve satılık lüks daire seçeneklerini sunmaktadır. Anadoluhisarı, Beylerbeyi, Çengelköy, Kanlıca ve Vaniköy gibi nezih semtlerde boğazda kiralık villalar, boğaz manzaralı satılık yalılar ve boğazda lüks daireler için lütfen "Emlak Arama" sayfamızdaki size uygun ilanları inceleyiniz. "Boğaziçi’nde Emlak Denince" Ulvi Özcan ve Uğur Özcan akla gelir.