Bosforce Slogan

BosForce, Türkiye Kalite Derneği’ne (KalDer’e) üye oldu

Kısa adı “KalDer” olan Türkiye Kalite Derneği, çağdaş kalite felsefesinin ülkemizde etkinlik kazanması veya yaygınlaştırılması amacıyla 1991 yılında kurulmuştur. Alışılmış kalite-kontrol uygulamalarının ötesinde, çağdaş kalite felsefesini benimseyen KalDer; Toplam Kalite Yönetimi’ni uygulayan ve uygulamak üzere hazırlıklarını sürdüren kuruluıları bünyesinde toplamaktadır. Destekleyen 949 kuruluıu temsilen; 1351’i asil, 491’i fahri, 44’ü öğrenci olmak üzere derneğin toplam 1886 üyesi bulunmaktadır.

Dünyadaki gelişmelere paralel olarak ülkemizde de her geçen gün farklı sektörler, konuya ilgi göstererek kalite camiasına katılmaktadırlar. Endüstrinin hemen her sektöründen üyesi olan KalDer’e bankalar, sigorta şirketleri, sağlık kuruluıları, eğitim kurumları, yerel yönetimler ve silahlı kuvvetlerden katılımlar olmuıtur. Üyelerden gelen yoğun talep ve faaliyetlerin yerel merkezlerden yürütülmesinin çalıımalara güç katacağı inancı ile şube açma çalışmaları başlatılmış, bu kapsamda Ankara, İzmir, Eskişehir ve Bursa şubeleri açılmış ve bu şubeler faaliyetlerini başlatmışlardır.

BosForce’un Kalder’e katılma hikayesini açıklayan yönetici ortağımız Ulvi ÖZCAN konuyla ilgili aşağıdaki açıklamalarda bulundu.

“Kurulduğumuz günden bugüne kadar niceliksel (portföy sayısı, şube sayısı, çalıışn sayısı) değerlerden çok, niteliksel (memnun müşteri, memnun çalışan, memnun meslektaş, memnun tedarikçiyi maksimum oranda tutabilmek için yapılan çalıımalar) başarıyı önemsedik. Bu itibarda Toplam Kalite Yönetimi önemsememiz kaçınılmazdı ve Türkiye Kalite Derneği’ne (KalDer’e) üye olduk. Umarım KalDer’e üye olmanın firmamıza, müıterilerimize, sektöre faydalarını hep birlikte görürüz.”a


11 Aralık 2015 | Kategori : Bizden HaberlerBosforce, size boğazda emlak, boğazda satılık lüks emlak, satılık villa, satılık yalı ve satılık lüks daire seçeneklerini sunmaktadır. Anadoluhisarı, Beylerbeyi, Çengelköy, Kanlıca ve Vaniköy gibi nezih semtlerde boğazda kiralık villalar, boğaz manzaralı satılık yalılar ve boğazda lüks daireler için lütfen "Emlak Arama" sayfamızdaki size uygun ilanları inceleyiniz. "Boğaziçi’nde Emlak Denince" Ulvi Özcan ve Uğur Özcan akla gelir.