Bosforce Slogan

Bosforce LuxuryEstate.Com’a üye oldu

Mayıs 2012’de kurulan LuxuryEstate.com hızlı bir şekilde büyüme göstererek, dünyanın her ülkesinden gelen 100.000 den fazla lüks emlak ilanı ile dünya üzerinde birinci sırada yer alıyor. Portal’de Türkçe, İngilizce, İtalyanca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Çince, Hollandaca, Rusça ve Arapça dilleri var. Çok yakında da Korece ve Japonca ile hizmet verecek. Sadece lüks emlak ilanlarının yayınlandığı portal gayrimenkullerinizin dünyanın her ülkesinden ve sadece gelir grubu yüksek kişilere ana dillerinde hizmet ediyor.

Üye seçiminde seçici davranan, görselleri ile ziyaretçilerini etkileyen site hakkında yönetici ortaığmız Ulvi Özcan; “Dünyada bilinen, saygın bir emlak portalı. Bu vesile bizden hizmet alan, bizi tercih eden müşterilerimizin portföyü farklı bir mecrada da yayınlanacaktır. Üyeliğimizin bize ve müşterilerimize fayda getireceğini umuyoruz…” dedi.


17 Aralık 2013 | Kategori : Emlak PiyasasındanBosforce, size boğazda emlak, boğazda satılık lüks emlak, satılık villa, satılık yalı ve satılık lüks daire seçeneklerini sunmaktadır. Anadoluhisarı, Beylerbeyi, Çengelköy, Kanlıca ve Vaniköy gibi nezih semtlerde boğazda kiralık villalar, boğaz manzaralı satılık yalılar ve boğazda lüks daireler için lütfen "Emlak Arama" sayfamızdaki size uygun ilanları inceleyiniz. "Boğaziçi’nde Emlak Denince" Ulvi Özcan ve Uğur Özcan akla gelir.