Bosforce Slogan

Boğazda Köşk, Lüks Emlak

Boğazda Köşk, Lüks Emlak

Boğazda satılık köşk veya kiralık köşk arıyorsanız Beylerbeyi, Vaniköy, Anadoluhisarı, Kandilli ve Çengelköy gibi boğaz manzaralı nezih semtlerdeki portföylerimizi inceleyebilirsiniz. Satılık veya kiralık köşkleriniz için Bosforce olarak yıllardır size emlak sektöründe güvenilir hizmet sunmaktayız.

Lüks emlak konusunda sizler için çeşitli uygulamalar ve çalışmalar ile portföy alım satımında destek oluyoruz. İletişim için de http://bogazdaemlak.com/iletisim/ sayfamızda telefon numara, email gibi bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


31 Mart 2015 | Kategori : PortföyümüzdenBosforce, size boğazda emlak, boğazda satılık lüks emlak, satılık villa, satılık yalı ve satılık lüks daire seçeneklerini sunmaktadır. Anadoluhisarı, Beylerbeyi, Çengelköy, Kanlıca ve Vaniköy gibi nezih semtlerde boğazda kiralık villalar, boğaz manzaralı satılık yalılar ve boğazda lüks daireler için lütfen "Emlak Arama" sayfamızdaki size uygun ilanları inceleyiniz. "Boğaziçi’nde Emlak Denince" Ulvi Özcan ve Uğur Özcan akla gelir.